Jelenlegi hely

Adventi udvar a Szentcsalád Plébánia udvarában

Dátum: 2023. december 2.
Helyszín: Kecskemét, Szentcsalád Plébánia

Szeretettel hívunk mindenkit a Szentcsalád Plébánia Adventi udvarába december 2-án, szombaton 14:00-22:00 óráig.

Program:
14:30-17:30
Adventi koszorúkötés

14:30-17:30
Kézműves foglalkozás

18:30-20:00
A Barátok Együttes adventi Léleksimogató koncertje

14:00-17:30 és 20:00-22:00
Adventi forgatag
Forralt bor, sült gesztenye, kürtőskalács, lángos, tea, hot dog, palacsinta, lepény, zsíros kenyér, kézműves ajándékok, termelői méz, fotó-sarok.

A program ideja alatt kiállítás Takács Jolán Anna tűzzománc és akvarell műveiből az aulában.

Várunk minden érdeklődőt!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Sok pár életében elérkezik az a pillanat, amikor úgy érzik: készen állnak arra, hogy bővüljön a család, és gyermek érkezzen az életükbe.
A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
Ugrás az oldal tetejére