Jelenlegi hely

Alvin és a Mókusok és Down For Whatever koncert az Ápolóban

Időpont: 2024. november 23. szombat 19:30
Helyszín: Ápoló Klub - Kecskemét, Olimpia utca 14.


Kedves Barátaink!
2024. november 23-án visszatérünk az ÁPOLÓ KLUB-ba, amely koncerten a legnagyobb slágerekből állítunk Nektek össze egy csokrot! Az est különleges vendége a DOWN FOR WHATEVER! Várunk Titeket szeretettel!

Az esti program:
19:30 Kapunyitás
20:00 Down For Whatever
21:20 ALVIN ÉS A MÓKUSOK

JEGYEK // TICKETS
Early Bird (2024. június 15-ig): 5.000 Ft
Elővételes: 6.000 Ft
 A koncert napján és a helyszínen: 7.000 Ft
JEGYÉRTÉKESÍTÉS // PRESALE
ONLINE JEGYEK:
Alvintickets rendszerében 
https://alvintickets.com/268-alvin-kecskemet

JEGYINFORMÁCIÓ // TICKET INFORMATIONS
Felelősséget csak az Alvintickets-től vásárolt jegyekért tudunk
vállalni.
A jegyedet ne tedd közzé semmilyen felületen
KORHATÁR A PROGRAMOKRA // AGE LIMIT
5 éves kor alatt ingyenes a belépés jeggyel rendelkező felnőtt
kíséretében.
16 év alatti vendégek (16. életévüket még be nem töltöttek)
belépőjeggyel és jeggyel rendelkező felnőtt kísérettel léphetnek be a rendezvényekre vagy szülő által meghatalmazott, jeggyel rendelkező nagykorú kíséretében látogathatják.
16 év feletti vendégek (16. életévüket már betöltöttek) belépőjeggyel és akár felnőtt kíséret nélkül is beléphetnek.
 18 év alatti vendégek (18. életévüket még be nem töltöttek) esetében a helyszíni jegykezelés során megkülönböztető színnel ellátott karszalag felhelyezésére kerül sor, amelynek megállapításához az életkort igazoló okmány (személyi igazolvány vagy útlevél) felmutatására van szükség.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Kémia a konyhában - avagy: Hogyan főzz jobban, okosabban?

Ételt készíteni nem annyira bonyolult, mint embert juttatni a Marsra. De rengeteg olyan tipp és trükk létezik, amitől vagy a végeredmény lesz jobb, vagy az életed könnyebb. Ezekből mutatunk most néhányat.
Ugrás az oldal tetejére