Jelenlegi hely

Arany Asszonyok Hűvösvölgyi Ildikó előadása

Időpont: 2023. április 11. kedd 18:00
Helyszín:
 Nagykőrösi Arany János Kulturális Központ díszterme

A Magyar Költészet Napja alkalmából 2023. április 11-én 18.00 órakor rendezett előadás.
Arany János versei, dalai és a balladáiból készült melodrámák a korszak legszebb zongoraműveivel fűszerezve Hűvösvölgyi Ildikó Kossuth-díjas, Magyar Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett színművésznő előadásában.
Közreműködik: Elek Szilvia zongoraművész, zeneszerző.

Időpont: 2023. április 11. (kedd) 18.00 óra
Helyszín: Nagykőrösi Arany János Kulturális Központ díszterme

Az előadáson való részvétel INGYENES, de regisztrációhoz kötött.
Regisztrálni a kulturális központ információs pontjánál lehet személyesen, vagy a 06-53-550-040-es számon.
Várunk mindenkit szeretettel!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Sok pár életében elérkezik az a pillanat, amikor úgy érzik: készen állnak arra, hogy bővüljön a család, és gyermek érkezzen az életükbe.
A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
Ugrás az oldal tetejére