Jelenlegi hely

Europe Direct Bács-Kiskun – Irodanyitó Családi Nap

Időpont: 2021. szeptember 4.
Helyszín: Kecskemét, Bács-Kiskun Megyei Katona József Könyvtár

 

2021. május 1-től kezdődően – sikeres pályázást követően – továbbra is a Bács-Kiskun Megyei Katona József Könyvtár működtetheti a megújuló Europe Direct Bács-Kiskun elnevezésű európai uniós megyei információs hálózatát.

Ebből az alkalomból családi napot szervezünk a Katona József Könyvtárban, színes programokkal, hogy bemutathassuk új ügyfélszolgálati pontunkat és szolgáltatásainkat!

- 10:00 - 11:00 – A könyvtár előtt zenél a Mosolyra Hangolók együttes

-10:00 - 14:00 – A Kiskunsági Nemzeti Park környezetvédelmi programjai és játékai a könyvtár előtti sátorban

-10:00 - 16:30 – „Ismerd meg a könyvtárat” játék, a nap fődíjáért

-11:00 - 12:00 – Az Argos Kutyaiskola kutyás bemutatója - Minden kutyát szívesen látunk a könyvtár előtt

-14:00 - 15:00 – Beszélgetés a könyvtár nagytermében Tóth Tamás Boldizsárral, a Harry Potter regények fordítójával, aki 18:00-ig dedikál.

-16:00 – A Europe Direct Zöld udvarának átadója, leleplezés
Vendégeink:
Szemereyné Pataki Klaudia, Kecskemét polgármestere,
Dr. Szeberényi Gyula Tamás alpolgármester

-17:00 – Az „Ismered meg a Könyvtárat” játék nyereményének kisorsolása

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Ugrás az oldal tetejére