Jelenlegi hely

Húsvéti Traktoros Forgatag a Magyarkertben

Időpont: 2023. április. 08.
Helyszín: Jakabszállás, Magyarkert

Egésznapos programmal, traktoros felvonulással, versennyel, gyerekprogramokkal és 12 órától finom bográcsos ételekkel várunk szeretettel mindenkit!

  • tojáskereső
  • arcfestés
  • kézműves foglalkozások
  • lovaskocsikázás
  • nyuszisimogató

Versenyre hívjuk a gyerekeket is! 

Lábbal hajtható járművekkel lehet indulni. Nevezni a versenyre, a helyszínen lehet. Ügyességi és gyorsulási kategóriában tudják megmérettetni magukat.

Korhatár: 3-5 éves és  6-8 éves

Verseny kezdete: 13:00

Traktoros versenyzőknek:

Traktorral résztvevő személynek a részvétel ingyenes. Reggelivel és ebéddel látjuk vendégül a traktorral érkező személyt.

Versennyel kapcsolatos kérdésekkel: 06 20 3572-333 telefonszámon lehet érdeklődni.

Versenyre jelentkezni az alábbi linken teheti meg: https://magyarkert.com/husveti-traktoros-forgatag-2023/

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Ugrás az oldal tetejére