Jelenlegi hely

Ingyenes mozizás nőknek: Semmelweis a Malom Moziban

Dátum: 2023. december 2.  10:30 – 12:45
Helyszín: Kecskemét, Malom Mozi

Szemereyné Pataki Klaudia, Kecskemét polgármestere ajánlásával

Kedves Hölgyeim, Családanyák!

Szeretettel meghívunk Titeket a Semmelweis film előzetes vetítésére!
A filmről:
Meglátta a láthatatlant.
Véghez vitte a lehetetlent.
Az Oscar-díjra jelölt, legendás rendező-operatőr, Koltai Lajos hazai színészek legjobbjaival készítette el a nagy klasszikus filmek méltó utódját, egy különleges ember történetének magával ragadó, látványos és érzelemgazdag krónikáját.

Helyszín: Malom Mozi
Az esemény Szemereyné Pataki Klaudia polgármester, a Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület, a HIRCSE és az Egyedülálló Szülők Klubja Kecskemét összefogásával, a Malom Mozi
támogatásával valósul meg.
Az esemény INGYENES, de REGISZTRÁCIÓHOZ kötött.

https://docs.google.com/.../1myl.../edit

A szervezők szintén ingyenes gyermekprogramot, felügyeletet biztosítanak a filmvetítés ideje
alatt (10.00 órától) a 3 éves kor feletti gyermekek részére, amelynek helyszíne a Hírös Agóra.

Várunk Titeket sok szeretettel ezen a különleges napon, ahol együtt tölthetünk egy kis időt
és közösen kikapcsolódhatunk!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Ugrás az oldal tetejére