Jelenlegi hely

Jótékonysági szuper szombat a Vásárhelyi Pál Általános Iskoláért

Időpont: 2024. május 11-én 08.00-órától
Helyszín: Kecskemét, Vásárhelyi Pál Általános és Művészeti Iskola

2024. május 11-én 08.00-órától indul a futás a Vásárhelyi Pál Általános és Művészeti Iskolától, Kecskeméten.

Az iskola 35.jubileumjának jótékonysági akciót hírdet és futóversennyel egybekötött egészségnapot tart, melyen a plakáton látható programok lesznek.

Mindenkit nagyon sok szeretettel várunk, hiszen futni jó és mellette kiderülhet, h egészségesek vagyunk e, és még vért is adhatunk, tehetünk másokért, vagyis segíthet mindenki valakin!

Az eseményt ESET kocsi biztosítja, mert hogy vigyázunk mindenkire, a Neomedical jóvóltából.

  • A kórházi szűrő program 09.00-órától,
  • a kutyás bemutató, A kutyával egy mosolyért alapítványtól 09.00-10.00-óráig,
  • a Gyógyító bocsok 10.00-12.00-óráig,
  • véradás 13.00-16.00-óráig lesz elérhető.

A Gong rádióba a programot pedig a Járai Máté Művész Úr olvassa be. Hallgassátok, hamarosan hallható lesz!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Ugrás az oldal tetejére