Jelenlegi hely

Magyarország legszórakoztatóbb cirkuszi showműsora jön Kecskemétre szept.9-13.-ig

Időpont: 2020. szeptember 9 – 13.
Helyszín: Kecskemét, Auchan parkoló

A Richter Flórián Cirkusz Drónok a Porondon című előadása egy fergeteges cirkuszi show ahol a tradicionális és a modern cirkuszi elemek keverednek egymással.

Két órás szórakozás az egész család számára, ami megragadja a nézők figyelmét.

IDŐPONTOK: 2020. szeptember 9 – 13. Kecskemét, Auchan parkoló

  • Szerda: 18:00
  • Csütörtök: 18:00
  • Péntek: 18:00
  • Szombat: 15:00; 18:00
  • Vasárnap: 11:00; 15:00

Ne felejtsétek, kedvezményesen is tudtok jegyet venni:
Társulatuk kedvezményes jegyárakat biztosít az IMAMI tagok és családtagok számára!

KEDVEZMÉNYES JEGYÁRAK a kék szektorba

- szerda - csütörtök - péntek: 3500 Ft helyett 2000 Ft/fő

- szombat - vasárnap: 3500 Ft helyett 2500 Ft/fő

Kérjük jegyigényedet (dátum és darabszám megjelöléssel) e-mailben küldd el Brezovszki Valéria részére: brezovszki.valeria@richterfloriancirkusz.hu  és 24 órán belül e-mailben küldi a voucheredet (regisztrációt), amit kinyomtatva kell átadnod a jegypénztáros munkatársuknak.

NA ÉS MIT LÁTHATTOK?

Először Magyarországón 10 drón kavalkádja a cirkuszban!!!

A monte carlói ezüst bohóc díjas trapéz légtornász csoport Braziliából.

A cirkusz nagy nevettetője a chilei cirkuszok sztár bohóca Pepito, aki egyedi humorával gondoskodik a fergeteges előadás vicces részeiről.

NINJA akrobaták elképesztő akrobatikus ugrásokkal elrepítik a közönséget a ninják világába.

A cirkuszvilág legjobb lézer showja, amiben két lézerember irányításával a cirkuszi sátor különböző pontjaiból jelennek meg látványosabbnál látványosabb lézer sugarak. Egy igazi időutazás a jövő felé.

Egyiptomból a világrekorder szoknyapörgető KIMO, aki folyamatosan pörög a tengelye körül 7 percen keresztül és közbe különböző látványos elemeket mutat be hatalmas led világítós szoknyájával.

Gyönyörű frízer és arab telívér lovak szabadidomítása Richter Flóriántól, a cirkuszvilág legjobb lovas szabadidomitás műsorszámának tartanak számon.  Richter Angelina gyönyörű frízer lovon mutat be egy különleges magas iskolát.

Az adrenalin szint fokozás sem maradhat el, Richter Kevin és csapata ugródeszka akrobata műsorszámával. Több fordulatos szaltók  több méter magasban fergeteges gyorsasággal. Izgalom szinte az egész műsorszám alatt!

További információk: www.richterfloriancirkusz.hu

Vagy keresd a Facebookon: https://www.facebook.com/rfcirkusz

"Cirkuszi szórakoztatás magas szinten!

Ez a Richter Flórián Cirkusz"

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Ugrás az oldal tetejére