Jelenlegi hely

Szedd magad a citromot!

Időpont: 2022. december 3, SZOMBAT, 10:00–13:00
Helyszín: Szőrös és Kisjuhász Kertészet

Lajosmizsei kertészetben lehetőség van, hogy Te magad szedd le számodra a legszebb citromot a fáról!

10 órától bemutatjuk a kertészetet, utáni mindenki saját felelősségére szedheti a gyümölcsöt, vigyázva kézre, szemre, a növényekre.

Hozz magaddal kosarat, ládikát, ollót, ami szükséges a szedéshez.

Lehetőség van leszedett citromból is vásárolni.
Citromnak 2500 Ft kilója, mind a szedett, illettve a szedd magadnak is.

Legközelebbi tanyatúra november 5-én lesz, egyenlőre december 17-ig tart az esemény.
Regisztrálni nem szükséges, inkább a pontos érkezést kérjük, aki szeretné végighallgatni a bemutatást. Szedni 13-óráig lehet, vásárolni 8-13 óra között.
Google térképbe írjátok be a kertészet nevét, így a legkönnyebb idetalálni. Lajosmizse Bem utca 83 után vagyunk.
Belépéssel elfogadjátok, hogy a kertészetben kép és hangfelvétel készülhet Rólatok, s ezeket mi felhasználhatjuk.
Várunk Benneteket szeretettel!
Éva és András

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Ugrás az oldal tetejére