Jelenlegi hely

V. Ballószögi Piknik

Időpont: 2023. július 1. szombat 15:00
Helyszín: Ballószögi Sportcentrum

Ballószög Nagyközség Önkormányzata 2023. július 1-én megrendezi az V. Ballószögi Piknik eseményt.

Nyár. Együtt. Sütögetés a szabadban. Játék. Lovaglás. Darts. Kertmozi...

Kezdés: 15:00 óra

Családi, baráti, munkahelyi közösségek! Hozzatok plédeket, camping felszereléseket (hűtőtáskákat, asztalokat, székeket...), s tartsunk egy nagy közösségi piknikezést!

További programok a délután folyamán:
- zenél az AV Acoustic,
- kézműves játékok (kavics festés, mézeskalács díszítés, karkötő-, repülő- csákó készítés, rajz, színezés
- arc és testfestés,
- csillámtetoválás,
- vizes játékok és színes óriás buborék készítés,
- önismereti sarok (10 éves kortól)
- Piactér és Gyerekruha és játék csere-bere, börze
- Büfék

16:00 órától gyerekeknek foci, kapura rúgó játék
16:30 órától lovaglás, lovaskocsizás
17:00 órától Darts verseny

21:00 órától Kertmozi: Encanto

További infó, észrevétel: Faluházban személyesen, faluhaz@balloszog.hu e-mail címen, 20 391 3866 telefonszámon.

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon. Persze ettől még a család enni szeretne – a "tátogó fiókák" nem fogadják el kifogásként a 38 fokot.  Akár a hőség, akár az energiatakarékosság, akár az egészségesebb étkezés miatt szeretnél változtatni, a nyár és a hőség erre tökéletes alkalom.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Ugrás az oldal tetejére