Jelenlegi hely

#Vegyélhazait Vásársorozat - Kecskemét Malom Központ

Időpont: 2020. október 17., 10:00–19:00
Helyszín: Malom Központ, Korona u. 2.

Fontos számodra a hazai márkák támogatása? Nekünk is! Éppen ezért indítottuk el a #vegyélhazait kezdeményezést, hogy segítsünk a magyar divatnak, kultúrának, művészetnek és gasztróéletnek.

Végre elérkezett az ideje, hogy közelebbről is megismerhessétek csodás hazai alkotóinkat, örömmel tudatjuk, hogy útjára indul #vegyélhazait vásársorozatunk!

Várunk Benneteket következő állomásunkon, Kecskeméten a Malom Központba október 17-én, ahol személyesen is bemutatkoznak hazai művészeink.

Amennyiben nem szeretnéd kihagyni az alkalmat, hogy bemutatkozhass egy lelkes közönség előtt, ragadd meg a lehetőséget és jelentkezz kiállítónak az alábbi linken!

https://vegyelhazait.hu/esemenyek

Gyertek el, támogassuk együtt a magyar alkotókat!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Ugrás az oldal tetejére