Jelenlegi hely

Május 31-én nyit Kecskeméten a H&M, kedvezménnyel és ajándékkal készülnek!

Május 31-én 11 órakor megnyitja legújabb üzletét a H&M a kecskeméti Tesco Hipermarketben - Kecskemét, Tálfája köz 1. (nagyTesco)!

Mi nők, anyák szeretünk vásárolni, necsak magunkon, de a gyerekeinken is imádjuk a szép ruhákat, egy újabb lehetőség Kecskeméten, nyit a H&M, reméljük jó nagy gyerekrészleggel :D

A nyitásra fantasztikus kedvezményekkel és ajándékokkal készülnek, bár aki nem szeret tolongani, az inkább mondjon le az első 50 helyről:

- Az első 50 sorban álló 3000 Ft értékű ajándékkártyát kap
- Amennyiben 6000 Ft fölött vásárolsz a nyitás napján, 20% kedvezményt adunk!

Ne feledd tehát, nyitás május 31-én 11 órakor!

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Ugrás az oldal tetejére