Jelenlegi hely

Tegyünk az óvodánkért!

Együtt, önként környezetünkért! elnevezéssel ismét megszervezi a Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület a szemléletformáló kezdeményezésüket.
A program során az önkéntes és a közös tevékenység pozitív hatásait szeretnék népszerűsíteni az óvodai dolgozók, szülők és gyermekeik körében! 

MEGHÍVÓ

az Együtt, önként környezetünkért! elnevezésű programra a Belvárosi Óvoda Mátis Kálmán Utcai Óvodájába

(6000 Kecskemét, Mátis Kálmán u. 4.).

 

Időpont:

  • 2015. szeptember 29., kedd 15 óra 30 perc

 

Szervező:

  • Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület és a fenntartásában működő
    Bács-Kiskun Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház

 

Résztvevők:

  • az óvoda dolgozói, gyermekek és szüleik

 

Program:

  • virághagymák, örökzöldek és egyéb növények ültetése az óvoda területén
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére