Jelenlegi hely

Kacor király, A három kismalac - Zenét hallgat a család

Időpont: 2022. FEBRUÁR 20. VASÁRNAP, 11:00

Helyszín: Otthon Mozi - Kecskemét, Kossuth tér 4.

Kacor király és a három kismalac története megzenésítve!

Közreműködik:
Kecskeméti Szimfonikus Zenekar - Előadó
Vezényel: Balogh Sándor
Lukácsházi Győző - Narrátor

Két ismert népmese átdolgozását kínáljuk, amelyhez Balogh Sándor írt szórakoztató, ugyanakkor nagyon figyelemreméltó zenét, a szöveget pedig Lukácsházi Győző tette hallgatásra alkalmassá. Az egyik darabban a klarinétból macska-, a xilofonból nyuszi-, a nagybőgőből medve-, a trombitából róka lesz, a másikban pedig a fagott, a klarinét és a brácsa változnak kismalacokká, a harsona és a trombita pedig félelmetes farkassá. De nyugalom, mert az előadás végére minden az eredeti helyére kerül! Kérd meg szüleidet, hogy hallgassák veled ezt a jó kis programot, minden bizonnyal jól fogtok szórakozni.

Belépődíj: 1800 Ft
Gyerek (14 éves korig): 1200 Ft

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.
Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

Kézjel és koktél - segélykérés bántalmazás esetén

A legutóbb történt, kiskorút ért bántalmazás esete mellett szülőként sem mehetünk el szó nélkül, fel kell vennünk a kesztyűt és felkészítenünk gyermekeinket az ilyen helyzetekre is.
Ugrás az oldal tetejére