Jelenlegi hely

Adventi Jótékonysági aukció a Rotary Club szervezésében!

A jótékonysági aukción Koncz Gábor Kossuth díjas színművész és Farkas Bertalan űrhajós is részt vesz. A kalapács alá kerülő tárgyakat a  Club tagjai, művészbarátaik és ismerőseik ajánlották fel, az aukciós tárgyakat november  24-től az aukció helyszínén meg lehet tekinteni.

Adventi Jótékonysági Aukció 2015. november 27., péntek, 18.00

Helyszín: Három Gúnár Rendezvényház, Kecskemét, Festő u. 8.

Pártoló jegyek  1.000,- forintos áron a helyszínen kaphatók.
 

Fővédnök: Szemereyné Pataki Klaudia, Kecskemét Megyei Jogú Város polgármestere

Házigazda:Prikk János, az RC Kecskemét elnöke, 2015/2016

Ünnepi műsort ad: KONCZ  Gábor  Kossuth-díjas színész, rendező

Díszvendég: FARKAS  Bertalan űrhajós, vadászpilóta, űrkutató, dandártábornok
 

Ismerd meg a gyermekeket, akiket az aukció bevételéből támogatnak:

Máté 4 éves: akit a SZOTE onkológián kezelnek,  támogatása a családtagok utazási költségeinek átvállalását jelenti, hogy ne legyen magányos, és minél többször láthassa szüleit.

Dani 8 éves: 5 tagú családból származik és leukémiában szenved. Támogatása építőanyagok beszerzésével valósul meg, mivel a csontvelő átültetési beavatkozás után elengedhetetlen számára az ottoni sterilszoba.

Egy 20 hónapos, gyógyíthatatlan cisztás fibrózisban szenvedő kislányt szobai trambulin beszerzésével támogatnak, ami megkönnyíti a levegővételt a téli kezelések idején, tovább egy hordozható médialejátszót is beszereznének neki, melyen a kórházi kezelések idején is nézhet meséket.

Martin, 14 éves: izomsorvadásban szenved és ágyhoz kötött. Vágya egy hordozható számítógép, hogy betegsége ellenére is tarthassa a kapcsolatot barátaival, iskolatársaival és a külvilággal.

Ízelítő az aukciós tárgyak kínálatából:

 

TÉGY VELÜNK - LÉGY VELÜNK GYERMEKEINK ÖRÖMÉRE!

Bővebb információ:

ipokapikoka@gmail.com 

Rotary Club Kecskemét

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Az év eleje sokaknál nem friss lendülettel indul, hanem csendesebb, nehezebb érzésekkel. Az ünnepek elmúltak, a hétköznapok visszatértek, kint korán sötétedik, és mintha belül is lassabban mozdulna minden. Családként ez gyakran még erősebben érződik: újraindul az ovi, az iskola, a munka, miközben az energiaszintünk nem igazán tart lépést a naptárral. Ha ilyenkor azt érzed, hogy az év eleje inkább nyomasztó, mint lelkesítő – fontos kimondani: nem vagy egyedül, és nem veled van a baj.
Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.
Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Ugrás az oldal tetejére