Jelenlegi hely

Ingyenesen nézheted meg a Csárdáskirálynő nyílt próbáját! Egyedülálló lehetőség!

Szeretnél hetekkel a premier előtt ízelítőt kapni az évad nagyoperettjéből? Regisztrálj a Kecskeméti Katona József Színház weboldalán, és nézd meg ingyenesen a Csárdáskirálynő nyílt próbáját szeptember 9-én 14 és 15 óra között.

Óriási várakozás kíséri a Csárdáskirálynő színpadra állítását Kecskeméten. A rendező Béres Attila, a főbb szerepekben Sáfár Mónika, Dobó Enikő, Orth Péter, Kőszegi Ákos, Szemenyei János, Hajdú Melinda, Egyházi Géza, Pál Attila, Aradi Imre lép színpadra. Közreműködnek a Kecskemét City Balett művészei, koreográfus: Barta Dóra.
A nagyszabású, látványos produkció bemutatója szeptember 29-én lesz, ám a teátrum társulata egyedülálló lehetőséget kínál azoknak, akik szeretnének bepillantani a próbafolyamatba.
A program szeptember 9-én 14 órakor kezdődik a nagyszínházban.
A nyílt próbán való részvétel regisztrációhoz kötött!


Ne habozzatok a jelentkezéssel, mert elfogynak a helyek! Telefonon augusztus 31-től a 76/501-170-es telefonon, szeptember 1-től pedig már a www.kecskemetikatona oldalon is lehet regisztrálni.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Hogyan éljük túl a hőséget?

Hogyan éljük túl a hőséget?

Valahogy muszáj lesz. És bár az idei nyár (eddig) kegyesebb hozzánk, mint a tavalyi, a 38°C azért már alkalmas a nyugalom megzavarására. A szenvedés pedig csak a mazochistákat villanyozza fel, a többiek megoldások után kutatnak.
Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.
Ugrás az oldal tetejére