Jelenlegi hely

Karácsonyi ajándékunk a Kecskemétimami női olvasóinak

Sokat gondolkodtunk mi legyen az ajándék az olvasóinknak. Valami olyan, aminek igazán örültök, amit szívesen megosztotok, és ami nem terem minden üzletben (ugyebár a mai világban ilyen már nincs is J ) és amit Ti is tovább ajándékozhattok.

Szeretnénk valami nagyon különlegeset, nagyon személyeset adni, ezért készítettünk Nektek egy kuponfüzetet, amit otthon vagy digitális nyomdában pár forintból ki tudtok nyomtatni és odaajándékozni a párotoknak, nagyobb gyermekeiteknek. A kuponok élményeket tartalmaznak, amiket Te magad teszel össze, garantált lesz a sikere :)

Nincs más dolgotok csak kinyomtatni a kuponfüzet lapjait és választani!

Hogy is működik?

A4-es lapokon vannak a kuponfüzet borítója, hátlapja és a belső lapok, csak nyomtasd ki, válaszd ki, mik azok a kuponlapok amiket szívesen belefűznél a párodnak, gyermekednek (hiszen nem mindet gondoltuk), majd darabold őket ki, lyukaszd ki és fűzd össze könyvecskébe egy szép, színes szalaggal. Tipp: Pár száz forintért üzletben kinyomtathatod vastagabb papírra, színesben.

Nincs más dolgod csak a karácsonyfa alá bújtatni és várni, hogy megtalálja a gazdája.

Ha tetszik az ötletünk, küld el ezt a cikket olyanoknak, akiknek fontos, hogy ne csak bolti cucc legyen a fa alatt és oszd meg közösségi oldalon és írd oda, hogy én nem csak terméket, de szeretetet és odafigyelést is ajándékozok :)

KUPONOK PÁROMNAK: kattints a kisképekre (lehet, hogy lassan töltődik be)

         

KUPONOK GYEREKEKNEK: kattints a kisképekre

         

Üres betétlap, ha olyan kupont szeretnél beletenni, ami nálunk nem szerepel:

 

Békés Boldog Gyerekmosolytól csillogó Karácsonyi Ünnepet Kíván a Kecskeméti mami csapata! Emese, Ági, Mariann

 

Készítette: M.Marianna

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Bár még javában tart a nyári szünet, már megjelent a 2026/2027-es tanév rendjének tervezete. A dokumentum alapján már látszik, mikor kezdődik a tanév, mikor várhatók a szünetek, valamint mikor zárul az első félév.
40 felett az élet – Életközepi kérdések

40 felett az élet – Életközepi kérdések

„Az élet első fele a szöveg megírásának jegyében telik, a második fele pedig a kommentár elkészítése ehhez a szöveghez.” Hogyan simíthatjuk ki az életközepi válság hepehupáit? A megoldást magam is keresem.
Mindennapi mérgeink

Mindennapi mérgeink

Gondolkodtál már azon, hogy egy-egy furcsa, makacs tünet mögött mi állhat, amire látszólag nincs semmi magyarázat? Mi van, ha a valódi okot a nap mint nap használt kozmetikumaink és vegyszereink összetevői között kell keresnünk? Ha felteszem a kérdést: szerinted hányféle mesterséges anyaggal találkozik a szervezetünk egyetlen nap alatt? Valószínűleg mindannyian alaposan alulbecsülnénk a valóságot. Játsszunk el a gondolattal, és számoljuk össze együtt, mennyi kémiai anyaggal érintkezhetünk a reggeli ébredéstől a villanyoltásig! (A napközben elfogyasztott élelmiszerek és italok összetevőit most szándékosan hagyjuk ki a képletből – a helyzet így is elég megdöbbentő lesz.)
Ha a diagnózis: PCOS

Ha a diagnózis: PCOS

PCOS. Sokan megrémülnek ettől a pár betűtől, amikor elhangzik a diagnózis. Ez egy komplex anyagcsere-zavar, ami a ma Magyarországon minden tizedik nőt érint. A policisztás ovárium szindróma azonban nem jelent feltétlenül meddőséget!
Ugrás az oldal tetejére