Jelenlegi hely

Március 20-án, vasárnap is nyitva tartó üzletek Kecskeméten és környékén

Ha csak 1 nap munkaszüneti nap volt régebben, mi emberek teljesen kétségbe estünk, elkezdtük felvásárolni az üzleteket, mintha sosem nyitnának ki újra. De mára kezd már elfogadott lenni, persze mi nem változtunk, szombatonként hömpölyög a tömeg, mintha sosem jönne el a hétfő...Vasárnapi zárva tartás: felfordult az életünk? Na és mi lesz akkor, ha még hétfőn is zárva lesznek majd az üzletek?
Hol vásárolhatunk március 20-án?

Utána jártunk! Húsvét előtti vasárnapon, Virágvasárnap ezekben a boltokban tudtok vásárolni:

Kecskemét:

Penny Market - Budai út 167.

Penny Market - Noszlopy Gáspár Park

Penny Market - Kossuth krt.

Spar - Március 15-e u. 5/a

CBA - Korona u. 2. , 8:00-14:00

Real - Kadafalva, Boróka u. 10.

OMV (benzinkút, élelmiszerbolt) Nonstop - Budai út 

Lajosmizse:

Spar - Dózsa Gy. út 20-22.

CBA - Dózsa Gy. út 77.

Nagykőrös:

Lidl - Kecskeméti út 73.

Penny Market - Kecskeméti út

Kiskunfélegyháza:

Penny Market - Dr. Holló L. út

Tiszaalpár

CBA - Mátyás kir. u. 5.

Kiskunmajsa:

Penny Market - Félegyházi u.

Kiskörős:

Reál - Rákóczi u. 128.

Fülöpszállás:

Reál - Bajcsy-Zs. u. 1.

Szabadszállás:

CBA - Mindszenty tér 8.

 

ZKE - Kecskemétimami

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Ugrás az oldal tetejére