Jelenlegi hely

Játékra fel: Húsvétra készülünk

Ha még nem készítettétek el a húsvéti dekorációt, locsolóváró ajándékokat, akkor ezek az ötletek, letölthető sablonok Nektek szólnak. További inspirációért keressétek fel a Játékra fel oldalát. Érdemes!

1. Olyan tojást készítenétek, ami sokáig megmarad? Akkor használjatok fatojást, majd fessétek le és végül már csak a "foltok" vannak hátra. Elő egy ecsettel és fröcsköljétek rá a mintát. (A takarítás elkerülése érdekében érdemes kint a szabadban, vagy például egy dobozban végeznetek a fröcskölést.)  Forrás

2. Nézzétek! Húsvéti nyuszi "2 az 1-ben": lehet locsolóajándék és az asztal dísze is. Sőt, akár a gyerek kedvenc kabalája is húsvét után (akkor máris "3 az 1-ben"). Forrás

3. Már csak egy gyors dekoráció hiányzik? Akkor ezek az édes nyuszik rátok várnak. Részletes képekkel illusztrált elkészítési útmutatóval és letölthető sablonnnal.  Forrás



 

4. Ezek az édes nyuszik akár a húsvéti asztal díszei is lehetnek. Csak színes, mintás papír kell hozzá, és a megrajzolásával sem kell bajlódnotok, mert sablont is mellékeltek hozzá. Forrás

5. Ha van otthon színes nyomtatótok, akkor ezeket a tojásokat csak ki kell vágni és összeragasztani és kész is a húsvéti dekoráció. Innen az elejét, innen pedig a hátulját tudjátok letölteni. Forrás

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Ugrás az oldal tetejére