Jelenlegi hely

Nőnapi online konferencia – „Tisztelet a Nőknek”

Időpont: 2021. március 8., 11.00
Helyszín: online esemény

A Fiatal Családosok Klubja (FICSAK) és a Magyar Női Unió (MNU) idén a Mindennapok Női Szemmel Egyesület (NŐISZEM) támogatásával rendezi meg ünnepélyes eseményét a Nőnapot, " Tisztelet a Nőknek " címmel, március 8-án.

Idén is szeretnénk felhívni a figyelmet a nők családban és társadalomban betöltött pótolhatatlan szerepére.

Ezért is szervezünk évek óta konferenciát a március 8-i nőnaphoz kapcsolódóan, hogy ebben a formában is ráirányíthassuk a figyelmet férfiak és nők csodálatos egyediségére, egymást támogató, kiegészítő voltára és a női életutakból, nőket érintő speciális élethelyzetekből fakadó kihívásokra.

Az idei évben a nők tisztelete, védelme és a női önbecsülés kerül a közös gondolkodás fókuszába, erre építjük fel a 2021-es Női konferenciánkat is.

A járványügyi helyzetre tekintettel idén az eseményt élőben, online fogjuk közvetíteni annak érdekében, hogy minél több NŐt köszönthessünk, és országszerte minél több ember figyelmét felhívjuk a nők tiszteletére, fontosságára és megbecsülésére.

Iratkozz fel Nőnapi programjainkra, hogy ne maradj le semmiről. Ez a nap csak a Nőkről, a Nők iránti tiszteletről szól majd. Többször jelentkezünk majd élőben. A feliratkozókat előtte nap és aznap is emailben értesítjük a programokról. Illetve a regisztrálók lapozható, digitális formában itt kérhetik a Női Lélek Férfi Szemmel exkluzív kiadványt, amelyben 74 közéleti szereplő, sportoló, vállalkozó férfi köszönti a hölgyeket.

Regisztráció 

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Előzzük meg a bajt!  –  A nyári szünetben is legyenek biztonságban!

Előzzük meg a bajt! – A nyári szünetben is legyenek biztonságban!

A nyári szünet alatt sok veszély leselkedik a gyerekekre, ilyenkor érdemes jobban odafigyelni rájuk. Ahhoz, hogy a nyár gondtalan legyen, felhívjuk a figyelmet néhány hasznos tudnivalóra.
Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Segítség, gluténérzékeny a gyerekem! - A gluténmentes étkezés szülői szemmel

Magyarországon a cöliákia becslések szerint a lakosság körülbelül 1%-át érinti, ami közel százezer embert jelent. A gluténmentes étrendet követők köre ennél tágabb: hazai adatok szerint a 15 éves és idősebb magyarok 1,8%-a követett gluténmentes diétát, a nem-cöliákiás gluténérzékenység pedig egyes becslések szerint már több százezer embert is érinthet. (1;2) Ezért a gluténmentes étkezés nem egy szűk, elszigetelt probléma, különösen akkor nem, ha a gyerekeket nézzük. Egy diagnózis vagy tartós étrendi korlátozás nemcsak a gyereket érinti, hanem az egész család hétköznapjait átrendezi: a bevásárlást, az uzsonnacsomagolást, az óvodai és iskolai ünnepeket, a menzával kapcsolatos döntéseket, a kirándulásokat és sokszor még azt is, hogy a szülő mennyire érzi biztonságban a gyerekét egy közösségi étkezési helyzetben.
Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Ugrás az oldal tetejére