Jelenlegi hely

10 nap, 80 ingyenes program – szeptember 20-án indul a Születésünnep Kecskeméten

Összeállt Kecskeméten immár 7. éve egy olyan szakember csapat, akik a várandósság, szülés és babázás kérdéseinek a mesterei! Hivatásuk, szakmájuk más, a cél mégis egy és közös, segíteni, támogatni az édesanyákat.

Legyen az mozgásfejlődés, szoptatás, egy új mondóka vagy éppen a zene, a mozgás szeretetének megtanítása. Ingyenes programjaik olyan sokszínűek, hogy mindenki megtalálja benne az élethelyzetének megfelelő szegmenst.


Fotó: Kovács Szabolcs - Hírös Fotó  -Születésünnep szervezői csapata

A 2021-es évben szeptember 20 és 30. között, 10 napon keresztül válogathatnak a családok az ingyenes programokból, melyekről részletesen a www.szuletesunnep.hu weboldal, Programok füle alatt tudtok tájékozódni. Minden programot egyesével megnyitva érhetőek el a fontos információk: miről szól, ki vezeti, elérhetőség, helyszín és hogy kell-e bejelentkezés a részvételhez. A legtöbb program a saját helyszínén kerül megtartásra, ahol év közben is elérhető, míg más vendégprogramok, szakember előadások a Katona József Könyvtárban kapnak helyet.

Érdemes minél több eseményt meglátogatni, nem csak a hasznos információk és tudás megszerzéséért, hanem a nyereményjátékon való részvételhez is!

Ugyanis minden eseményen való megjelenés után pecsétet kap a résztvevő, amit a Születésünnep útlevélbe lehet gyűjteni.

Az útlevél kérhető a programtartóktól vagy szeptember 16-tól felvehető a Malom Libri Mesebolt (3. emelet) pénztáránál és a Katona József Könyvtár Tinivilág információs pultnál (fölszinten, a bejárattal szemben). De egyszerre csak 2 útlevél igényelhető. Egy útlevélre 3 pecsétet kell gyűjteni. A betelt útleveleket a nyereménysorsoláson lehet leadni október 1-jén 16.30 órától a Katona József Könyvtár Tinivilág információs pultnál. A sorsolás 17 órakor kezdődik. A nyeremények listája a www.szuletesunnep.hu weboldal, Nyereményjáték fül alatt található. A sorsoláson személyes megjelenés szükséges az ajándékok átvételéhez.

Segíts picit előre te is!

Arra kérünk előzetesen segitsd a szervezőket, jelöld meg a doksiban azokat a programokat, amikre szívesen elmennél, mert szeretnék látni mekkora az érdeklődés, a helyszín és az esetleges létszám korlátozás miatt. Itt tudsz segíteni!

Sok szeretettel várunk minden kedves családot, leendő édesanyát, édesapát, nagymamát és a gyerekeket is! Minden program bababarát, a szoptatás, pelenkázás és a baba igényeinek kielégítése elsődleges és abszolút megengedett!

Kovács-Dandi Csilla
Születésünnep főszervező
Tel: 06-30/445-10-59
E-mail: dandicsilla@gmail.com

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére