Jelenlegi hely

Jobb agyféltekés rajztanfolyam - hagyományos alapokra épülve, CSEPKEART

Tanuld meg megrajzolni JÓL a valóságot. MegLÁTni és KÉPessé lenni ezt megvalósítani egy ceruzával a papíron. ...és közben adj szárnyat a Lelkednek...

A CSEPKEART jobb agyféltekés rajztanfolyamot indít Kecskeméten - 10 éves tapasztalattal, hagyományos alapokra épülve.

A hagyományos rajziskola alapjait ötvözzük a jobb agyféltekés látásmóddal. Megtanuljuk meglátni a részleteket, a gyönyörűséget -jobb agyfélteke, amihez hozzáadjuk a bal agyféltekénk rendszerező, struktúrát, tartást adó minőségét - a kettőből így lesz kerek egész. Így tanulunk meg jól LÁTNI, és mindezt képesnek lenni visszaadni a papíron.

Így ha mindig is volt Benned egy vágy, hogy megtanulj rajzolni, de útközben a pálcikaembernél elakadtál, vagy ha képzőművészeti területre készülsz/ott dolgozol, és szeretnéd tökéletesíteni a látásodat, csiszolni a technikádat.Vagy ha önismereti úton haladsz és úgy érzed, a rajzolás a szívedhez vezető út: ITT A HELYED!

A 3 nap alatt 3 szinten folyik az oktatás, ìgy 3 szintből kiválaszthatod a Számodra megfelelőt. A program szabadon, korlátozás nélkül látogatható.

  • Időpont: 2022. február 26.,27.,28. 9:00-17:30
  • Helyszín: Kecskemét, Hírös Agóra
  • Korosztály: felnőttek és gyermekek számára egyaránt 10-99 éves korig
  • 3 szinten: ALAP, FEKETE-FEHÉR HALADÓ, SZÍNES- hogy kiválaszthasd a számodra megfelelőt.

1. ALAP rajztanfolyam (35 000 Ft)

Alsó életkor határ: 10 év

Szeretnél megtanulni rajzolni, csak a pálcika embernél leragadtál? Vagy képzőművészeti területen dolgozol/felvételi előtt állsz/imádsz rajzolni és csiszolnál még a tudásodon?

Vagy önmagadon dolgozol és a belső munkához a rajzolás közel áll a szívedhez, a segítségével kilépnél a komfortzónádból? Felkavarnád az állóvizet?

Felépítenéd újra az önmagadba vetett bizalmadat?

Legyen bármelyik is a Tiéd, ez alatt a 3 nap alatt papír és ceruza segítségével megtanulunk úgy LÁTNI és RAJZOLNI, ahogyan előtte azt elképzelni sem tudtad.

ÉBRESZD FEL A BENNED SZUNNYADÓ ŐSI TUDÁST, tanulj meg újra látni, éleszd fel a kreativitásodat és az intuícióidat, engedd, hogy szárnyalhass.

Légy csak önmagaddal 3 teljes napon át.

Egy rajztanfolyam, ami sokkal több, mint egy egyszerű rajztanfolyam!

2. FEKETE-FEHÉR HALADÓ rajztanfolyam (35 000 Ft)

Alsó életkor határ: 10 év

Ha már elvégeztél egy ALAP tanfolyamot, és tovább fejlődnél de maradnál a ceruzánál és a fekete-fehérben való alkotásnál, ez a szint Neked szól.

3. SZÍNES rajztanfolyam (40 000 Ft)

Elvégezted az ALAP tanfolyamot és szeretnél tovább fejlődni és vonzz a színesben való alkotás?

Lépj be a színek csodálatos világába, sajátítsd el a SZÍNKEVERÉST!

Megértjük, a színek hogyan épülnek egymásba, és megtanuljuk hogyan kell velük bánni, hogy a puszta véletlen helyett úgy tudjunk szándékosan színeket kikeverni, hogy azt meg is tudjuk ismételni.

Tudásunkat pedig az akril, a pasztel,az akvarell technikáján is kipróbálhatjuk.

JELENTKEZÉS:

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Ugrás az oldal tetejére