Jelenlegi hely

Aprók Tánca: Jeles névnapok - Kézművesség: képeslapkészítés nyomdával

Időpont: 2022. NOVEMBER 19., SZOMBAT, 15:30
Helyszín: KKJM Szórakaténusz Játékmúzeuma és Műhelye - Kecskemét, Gáspár András utca 11.

“Csillag ragyog, hajnal hasad,
Kelj fel András, hadd lássalak.
A te neved napja eljött 
Köszöntésed hogy elé jött…”

 Hívjuk az apróságokat egy néptáncos programra a Hegedűs Együttessel!
 Kézműves műhelyünkben ez alkalommal krumpli nyomdával képeslapokat készíthettek. Hogyan is? Gyere el és megtanítjuk!

A program támogatója a Csoóri Sándor Alap.

 A rendezvényen jelen lehet a sajtó, kép és hangfelvételek készülhetnek, melyeket a különböző online és offline felületeinken felhasználhatunk.
A programra regisztráció nem szükséges.

 Belépődíj: 800 Ft

 Időpont: 2022.11.19. 15:30-17:00

 Helyszín: Szórakaténusz Játékmúzeum és Műhely, 6000 Kecskemét, Gáspár András utca 11

Információk:
Telefon: 76/481-469
E-mail: muzeumesmuhely@szorakatenusz.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz, azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
Ugrás az oldal tetejére