Jelenlegi hely

Ceglédi Úti Óvoda

Cím:  6000 Kecskemét, Ceglédi út 5-7.
Tel: 506-513, Tel/fax: 484-681
E-mail: ceglediovivez@gmail.com

Corvina Óvoda Ceglédi úti óvodája
Intézményvezető helyettes: Fodorné Ivony Zsuzsanna

Hozzászólások

Kedvesek, aranyosak az ovónénik és a gondozók, szuper a néptánc oktatás, nagy udvar van sok játékkal.

Nagyon szeretjük ezt az óvodát,mert nagyon kedvesek,segítőkészek az óvonénik,daduskák.Sokat foglalkoznak a gyerekekkel,segítik fejlődésüket úgy, hogy nem megterhelő számukra.Szívesen járnak a gyerekek ide.Jó hangulatban,kiegyensúlyozottan telnek a mindennapok ebben az oviban.Szemlélet középpontjában a gyerekek állnak.Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mert szinte olyan jó az oviban, mint otthon. Családias, kedves, szerető óvónénikkel, dadusokkal, sőt, konyhás nénikkel. A foglalkozások színesek, az udvar tágas, és minden nap tartogat valami izgalmas programot.

A népi hagyományőrzés kiemelt szerepet játszik az óvoda programjában. Nagyon szeretjük az óvodát, mert minden dolgozója kedves, barátságos. Az ovónénik mindig segítőkészek, sokat foglalkoznak, énekelnek, játszanak a gyerekekkel. Angol, néptánc és hittan foglalkozásokon is részt lehet venni, tágas, barátságos udvara van.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.
Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

Böjt és női ciklus: hogyan böjtöljünk úgy, hogy ne terheljük túl a testet?

A böjt fogalma sokakban éles megvonást, szigorú szabályokat és külső elvárásokat idéz fel. Régi idők öröksége, amikor a test „fegyelmezése” még erénynek számított. A női test azonban sosem ebben a logikában működött. A női test nem sík, nem egyenletes, nem egyféleképpen reagáló rendszer. Hullámzó, áramló, ciklikus. Változik, finomodik, jelez, kér. Éppen ezért a böjt — ha valóban jót akarunk vele — nem válhat uniformizált szabályrendszerré. Csak akkor működik, ha figyelembe veszi a ciklusunkat, mert a női test más-más szakaszokban mást kíván, másképp terhelhető, másképp reagál a megvonásokra.
Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Szerencsés vagy szerencsétlen? Miért péntek és 13?

Lehet balszerencsés vagy a legszerencsésebb szám, attól függ, honnan nézzük. A világ egyik legismertebb babonája, de hogyan lett az?
Ugrás az oldal tetejére