Jelenlegi hely

Együtt a Kecskeméti Családokért Alapítvány

Szeretnénk olyan kisgyermekes családoknak segítő kezet nyújtani, amely családok önmagukért is igyekeznek mindent megtenni, ám bizonyos okoknál fogva mégis rászorulnak mások jóindulatára, adományára.

Ezt az alapítványt néhány lelkes önkéntes hívta életre, túlnyomóan kecskeméti védőnők. Igyekvő, ám segítségre szoruló, gyermekes családokat segítünk.

Ezt a facebook csoportot az Együtt a Kecskeméti Családokért Alapítvány alapítótagjai hozták létre.

Az alapítványunkat egyszerű emberek álmodták meg és egyszerű célokat fogalmaztak meg. Szeretnénk olyan kisgyermekes családoknak segítő kezet nyújtani, amely családok önmagukért is igyekeznek mindent megtenni, ám bizonyos okoknál fogva mégis rászorulnak mások jóindulatára, adományára. Mivel négy védőnő is van az alapítók között, az ő és kollegáik szűrőjén keresztül jutnak el hozzánk a segítségre váró családok. Célunk, hogy megkönnyítsük a rászorultak és az adományozók egymásra találását.


Bár a mai világban nehezen hihető, mi mégis minden forintot, mely beérkezik hozzánk a legjobb tudásunk és bölcsességünk szerint arra költünk el, amire az adakozók a küldés pillanatában szánták. Nem igényeltünk bankkártyát a banktól(az 3500 ft/év), nincsen irodaépületünk, nem az adományokból fizetjük a benzinköltégünket, nem óhajtunk kisbuszokat szerezni, vagyis itt mindenki önkéntesen, a szabadidejéből áldozva tevékenykedik, és nagy-nagy örömmel teszi ezt! Jelszavunk, hogy minden forint számít! Sokan azért nem adakoznak, mert nem tudnának tetemes összeget felajánlani. Mi szeretnénk ha megértenék a kecskeméti jóakaratú emberek, hogy mi 200 ft-ból már finanszírozni tudjuk egy kisbaba ebédjét! Minden forint számít, nincsen kis adomány!


Örömmel fogadjuk a tárgyi felajánlásokat! Mindig szükség van tartós élelmiszerre és tisztálkodó ill. takarítószerekre. Bármi egyéb kérésünket folyamatosan jelezzük itt a fb oldalunkon.
Amennyiben valakinek segítő kezet nyújt az alapítányunk, elvárjuk, hogy az az illető is segítő kezet nyújtson a jövőben egy másik rászorulónak. Lehet felajánlani tárgyi adomány, fizikai jelenlétet, időt, bármit! A lényeg, hogy aki segítséget kapott, az legyen ott ,mikor lehetősége akad, hogy másokon segítsen.
Köszönjük az érdeklődést és méginkább köszönjük ha adományoddal segíted a munkánkat! Minden akciónkról igyekszünk képekkel együtt beszámolni majd itt az oldalunkon, kísérj majd minket figyelemmel! :)

 

SZÁMLASZÁMUNK:


11732002-20410229
OTP Bank

Elérhetőségünk:

Facebook

Alapítók:

Éva Szabóné Kis
Némethné Szilvia
Beáta Koleszárikné Németh
Ágnes Jónás
Tedd Tünde

Telefonszám

 
0630-4449402
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az Édesanya teremtése

Az Édesanya teremtése

Azt tudjuk, hogy 6 pár keze és 3 pár szeme van, gyógyítani is tud, de ki teremtette a könnycseppet?
Az anyák napja margójára - "Szia Anya! Visszahívla… de, persze, hogy fontos vagy…"

Az anyák napja margójára - "Szia Anya! Visszahívla… de, persze, hogy fontos vagy…"

Szia Anya! Visszahívla… de, persze, hogy fontos vagy… tudom, hogy ebben a hónapban még nem hívtalak, de még csak elseje van. Nem azért akarom letenni, mert már legszívesebben a temetőben tudnálak.
A humor és a nevetés nemcsak jól esik, de egészséges is!

A humor és a nevetés nemcsak jól esik, de egészséges is!

Május első vasárnapja Anyák napja mellett a nevetés világnapja is. Egy szívből jövő nevetés jót tesz az egész testnek és léleknek. Nem csupán a stresszt csökkenti vagy az immunrendszert erősíti, hanem segít megelőzni a depressziót és javítja az önértékelést is.
Munkások vagy a munka ünnepe? Mióta ünnepeljük május 1-ét Magyarországon?

Munkások vagy a munka ünnepe? Mióta ünnepeljük május 1-ét Magyarországon?

Itthon május elsejéről először 1890-ben emlékeztek meg, az első felvonulást a Városligetben tartották. De miért május 1-én ünneplünk?
Ugrás az oldal tetejére